Top 10 gier elektronicznych

gry

Ok ostatni rok był bardzo trudny, aby znaleźć się w pierwszej dziesiątce, twoja pomoc w komentarzach mile widziana. Pierwszy sondaż nie zawierał wiele pozycji, które zostały wykryte później więc dodałem drugą sondę. Na podstawie odpytywania na dole strony mam ciągły zmianę kolejności do pierwszej dziesiątki (oparte na wejściu), w tym zastąpienie tych z kilkoma głosami czyjegoś bez głosów.

Wyróżnienie:
Deadmau5 (wcześniej Chris James) – veldt

Calvin Harris (wcześniej Ne-Yo) – Chodźmy

Dada Life – Rolling Stone T Shirt

Hardwell (wcześniej Mitch Crown) – Call Me Spaceman

Tiësto & Wolfgang Gartner – We Own The Night

Wolfgang Gartner – Love & War (sfilmowana w SF!)

10) Major Lazer (wcześniej Amber z Dirty Projektory) – Get Free
Piękne i spokojne piosenki o walce do wolności w różnych aspektach. Nakręcony w Jamajka filmy oddaje istotę Reggae ducha. Naprawdę inspirujące.

9) The Bloody Beetroots – Rocksteady
Natknąłem się na ten jeden pod koniec roku więc nie najlepszą szansę głosowania. W Beetroots zostały na chybił trafił dla mnie, ale ta konkretna piosenka ma ducha ich wcześniejszej pracy z wyrafinowaniem, że pochodzi z artystą, który jest zawsze lepsze. I tak, że metronom brzmi przypomina zegar tyka … raz, dwa … whoot! whoot!

8) Afrojack & Shermanology – nie może mnie zatrzymać
Afrojack ma swój czas, który jest dobrze … produkcji trafienie co dwa lata lub więcej. Tym razem przynosząc Shermonology (Chłopaki, że nie obdarzony Avicii). Melodia jest chwytliwa, współpraca jest ciepły i serdeczny. Dorothy Sherman śpiewa z jej duszy co ta piosenka klasykiem. W przeciwieństwie do tytułu piosenki, coś może zatrzymać cię od „Jacked” tournee w USA … boo! : (

7) Ivan Gough & Feenixpawl ft. Georgi Kay – In My Mind (Axwell Mix)
Dotarcie na szczyt sceny elektronicznej na rok 2012 jest to mezmerizing melodia przez Axwell, jednego z trzech członków szwedzkiego House Mafia jest. Świeża muzyka z części grupy, która jest podobno na to jest ostatnia trasa.

6) Cypress Hill & Rusko (wcześniej Damian Marley) – nie możesz mnie powstrzymać
Doskonałym przykładem skrzyżowania gatunku, że znacznie wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Rap i dubstep z unikalnego brzmienia Rusko czyni dla potężnego piosenki. Dodaj najnowszej grafiki komputerowej i masz niesamowite doświadczenie teledysku z wykorzystaniem najnowszych technologii.

5) Justice – ON’N’ON
Świetne wykorzystanie symboliki i edycji postprodukcji. Właściwie, tylko strzały francuskiego duetu są albo jeszcze, czy tylko kilka sekund ruchu. Utwór jest melodyjny i harmonijny. Edycja jest super. Kolejny hit od chłopaków, że przyniósł nam DANCE I Phantom Part II.

4) Dada Life – Kick Out The Epic
Ta wersja znacznie przewyższa oryginał mimo wszystkich scen wielkich. Ta wersja ma spójną kompozycję z bardziej wokal i niesamowite efekty kamery powolnym ruchu. Jego tak miło zobaczyć tych facetów, co robią najlepiej: Hype się tłumu, budować napięcie an mnóstwo złamać rzeczy. Ten film muzyka utrzymuje się z tego roku trendu wzrostowego specjalnego filmowania i edycji postprodukcji.

3) Skrillex – Bangarang
W tym filmie widzimy komiczną szuka antagonistę opanowane przez gang dzieci. Następnie widzimy te same dzieciaki wyrosły z tych samych nawyków, ale podjęte do następnego poziomu. Typowy styl Skrillex prześwituje z żył pompowania emocji, przemocy i ewentualnie znaczenie ukryte?

2) Swedish House Mafia – Greyhound
Na trzy i pół minuty należy ignorować faktu, że cały ten teledysk jest bezwstydna reklama alkoholu. To jest w porządku. To przedsiębiorstwo trunek stał się sławny za twórczy i dobrze wyprodukowany kampanii reklamowych. Połącz ze stylem hymn muzyki elektronicznej, który jest SHM, dostajemy kolejny dobrze skomponowana, wideo budynku napięcia i śpiew sprawia, że ​​chcesz się napić?

1) Die Antwoord – I Fink U Freeky
Ten film jest uosobieniem dziwne … dziwne, że istnieje w nas wszystkich. Zostaw to Die Antwoord złamać większość zasad muzyki tanecznej i Staus norm quo. Ta grupa nadal przesuwać granice tego, co jest społecznie akceptowalne, teraz na poziomie globalnym.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Elektronika, Tania elektronika i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.