Elektroniczna pułapka

Elektroniczny pułapka szczur jest po prostu fajnie brzmiący pomysł. Jako facet, i lubie rzeczy udziałem wysoki poziom napięcia, elektroniczne pułapki szczur jest aż mojej alejce. Mam wdzięcznej nazwie elektronicznej Rat Trap gryzonia krzesło elektryczne, i zrobić kilka badań, aby sprawdzić, jak opłacalne i opcja jest do pozbycia się szkodników. Moi rodzice niedawno miał dużo kłopotów z gryzoniami. Awokado z dużymi drzewami i pokład, gdzie myszy, szczury i inne robactwo może żyć, widzieliśmy dużą populację szczurów przenieść do dzielnicy. Tradycyjnie, oni stosować trutkę na szczury jako sposób eliminowania szkodników, ale to naprawdę nie jest najlepszym rozwiązaniem dla większości domów, ponieważ trucizna szczur może zabijać i krzywdzić zwierzęta domowe. Dlatego podoba mi się pomysł elektronicznego pułapkę na szczury.

Elektroniczny Rat Trap dostarcza śmiertelną 8.500 woltów elektryczności, co jest więcej niż wystarczającą pojemność do zabijania dużych szczurów i myszy, oraz za miły wstrząs do każdej żyjącej istoty. Dont 'martwić, jest całkowicie bezpieczne dla ludzi. Rat Trap elektroniczny posiada funkcje bezpieczeństwa, które utrzymują go od szkodzenia nic ale gryzoni. I to jest mały, waży około dwóch kilogramów. Kiedy byłem młodszy, byłem zakochany w komara świateł Trafiony powietrzu szkodników z powinowactwem do oscylują oświetlonych budynków. Elektroniczne pułapki na szczury są równie fajne, a ja na pewno jestem gotowy, aby zobaczyć jeden w akcji. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź elektroniczne pułapki szczurów.

Elektroniczny pułapka szczur, co dziwne, wygląda jak skrzynki pocztowej. Ale wewnątrz korespondencja będzie mniej niż dobra wiadomość dla gryzoni po prostu patrząc na miły przekąskę masła orzechowego. Elektroniczny pułapka szczur ma poza stację przynęty, która przyciąga szczura lub myszy, używając masła orzechowego, a następnie stosuje się 8.500 volt porażenia prądem elektrycznym, który będzie więcej niż wystarczająca do zabicia je natychmiast. Elektroniczny pułapka szczur pobiera zasilanie z akumulatora, chociaż zasilany energią słoneczną wersja będzie jeszcze bardziej niesamowite. Szukałem, ale nie wydaje się być w stanie znaleźć jeden z tych jeszcze. Najważniejsze jest to, że szczury i myszy to szkodniki, a trucizna jest niebezpieczne, zwłaszcza dla dzieci i szkodników domowych. Elektroniczny pułapka szczur jest niesamowite substytut.

Pamiętam, kiedy byłem młodszy, moi rodzice kupili jedną z tych plastikowych sowy, które można umieścić na dachu, który nie wydaje się zrobić wszystko, aby odstraszyć od szczurów, ale mój pies był absolutnie przerażony z niej, tak, że był na plus 🙂 To jest po prostu śmieszne, jak wiele różnych pomysłów ludzie wymyślą w odniesieniu do zwalczania szkodników. To na pewno sprawia, że ​​śmiech osoby.
Z jakiegoś powodu jeszcze nie był w stanie określić, wydaje się, że regiony miejskie zaczynają dostrzegać wyższą inwazji gryzoni niż wcześniej. Jako ogrodnik w niepełnym wymiarze, na jaki natknąłem się wiele trawników, które stają się coraz zniszczonych przez króliki i wiele drzew owocowych, które są często zniszczone przez szczury, myszy i innych gryzoni. Choć nie udało się znaleźć przyczyny tego ostatniego zarażenia, rozwiązanie jest proste. Elektroniczny pułapka szczur.

Elektroniczna pułapka Gryzonie – Humane?

Jest elektroniczny pułapka szczur za humanitarną? Dla niektórych tak, w pewnym nie. W tym przypadku, to do każdego pacjenta, aby zdecydować. Otrzymaniu śmiertelnej dawki energii elektrycznej nie bardzo zabawne doświadczenie jestem pewien, ale większość postaci śmierci nie są. Jeżeli nie używasz jakiejś formy odstraszający, który wysyła szczura z podwórka, nie zabijając go, a następnie będziesz musiał ją zabić jakoś. A jeśli jesteś w stanie wykorzystać truciznę z powodu dzieci i zwierząt, to powiedziałbym, że nie ma zbyt wielu opcji. Elektroniczny pułapka szczur zabija szczury i myszy bardzo szybko, wysyłając 8500 woltów elektryczności do systemów, co jest więcej niż wystarczająco dużo soku do zabicia małego gryzonia. I usuwanie jest łatwe. Nigdy nie będziesz musiał dotykać szczura lub myszy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Elektronika, Tania elektronika i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.